W OFERCIE POSIADAMY PONAD 700 STROJÓW

STROJE DLA DZIECI w rozmiarze od 80 do 146 cm.

Są to stroje : karnawałowe, na jasełka, na przedstawienia

szkolne, komunijne, krakowskie oraz stroje zwierzątek.

Ceny od 22 do 25 zł.

 

STROJE DLA DOROSŁYCH w różnych rozmiarach. Ceny od 30 do 50 zł

w zależności od wartości stroju. Możliwe dobrania strojów

w parach np.: kowbojskie, indiańskie, hiszpańskie, japońskie,

holenderskie, cygańskie, szlacheckie, dworskie , na hallowen itd

 

W wypożyczalni jest mnóstwo AKCESORIÓW typu: peruki, kapelusze,

czapki, wachlarze, korony, różdżki, szable, maski, pióropusze itp.

Do strojów w cenie 2-4 zł oraz możliwość wypożyczenia osobno

w nieco wyższej cenie.

 

 

REGULAMIN WYPOŻYCZALNI

1. Cena  wypożyczenia  liczona jest  za 1 dobę  wg. cennika.

2. Cena stroju  dotyczy tego co wisi na wieszaku. Akcesoria dodawane wg. potrzeby klienta liczone są dodatkowo.

3. W momencie wypożyczania stroju konieczne jest aby klient uiścił należność za dany strój. Opłata ta jest bezzwrotna.

4. W momencie dokonywania rezerwacji stroju pobierana jest opłata w formie bezzwrotnego zadatku – w wysokości 50% ceny wypożyczenia stroju.

5. Za każdą dobę zwłoki od ustalonego terminu zwrotu pobierana jest opłata w wysokości 50% ceny wypożyczenia stroju. Przedłużenie jest możliwe poprzez poinformowanie wypożyczalni i za jej zgodą. Przedłużenie terminu wypożyczenia stroju nie jest możliwe w sytuacji, gdy dany strój jest już zarezerwowany na następny dzień.

6. Stroje rezerwowane wydaje się w godzinach 17.00-19.00 w dzień poprzedzający , jeśli bal jest rano i zwraca po balu do godz. 17.00. Jeśli bal jest po południu odbiory następują w dniu balu od godz. 12.00 a zwroty następnego dnia do godz.17.00.

7. Rezerwacja  jest  aktualna  jeśli  ostatni wypożyczający  zwrócił  strój w terminie i nieuszkodzonym stanie. W przypadku braku zarezerwowanego stroju Ballandia ze swojej strony opuszcza 50 % ceny wypożyczenia zamiennego stroju.

8. Stroje można rezerwować tylko osobiście po wcześniejszej wizycie u nas, wybraniu, przymierzeniu konkretnego stroju i uiszczeniu opłaty za wypożyczenie , min. 50 %. Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych.

9. Przy wypożyczeniu stroju konieczne jest okazanie dokumentu tożsamości oraz pozostawienie numeru telefonu. W przypadku braku dokumentu pobierana jest kaucja zwrotna w wysokości 30-100 zł.

10. Klient, który decyduje się wypożyczyć kostium w Wypożyczalni Kostiumów Ballandia wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby przeprowadzenia procesu wypożyczenia. Wypożyczalnia oświadcza, że wszelkie dane osobowe uzyskane w trakcie działalności firmy są poufne i w żadnej formie nie są ujawniane innym osoba, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r o ochronie danych osobowych.

11. Osoba wypożyczająca ponosi odpowiedzialność za wypożyczony strój od momentu wypożyczenia do chwili zwrotu stroju pracownikowi wypożyczalni.

12. W chwili odbioru stroju klient jest zobowiązany skontrolować stan wypożyczanego stroju i zgłosić pracownikowi Ballandii wszelkie uwagi dotyczące jego zniszczenia (plamy, dziury itp.). Za zniszczenie wypożyczonego stroju klient ponosi odpowiedzialność finansową w wysokości 10% – 200% ceny wypożyczenia stroju. Ostateczną kwotę określa pracownik Ballandii w zależności od charakteru zniszczeń.

13. W przypadku zgubienia stroju pobierana jest opłata w wysokości 350% ceny wypożyczenia stroju oraz ewentualnie dodatkowa opłata za każdy dzień zwłoki od ustalonej daty zwrotu stroju.

14. W przypadku przetrzymania stroju przez Wypożyczającego, dłuższego niż 30 dni, wypożyczalnia ma prawo wszcząć postępowanie windykacyjne.